reklama
                    Časopis Dráček předplatné

Dráček

Cena na stánku 49 Kč
Ušetříte až 41 %
Vychází měsíčně
12 čísel za rok
Časopis Dráček je určen všem předškolákům a školáčkům, zároveň slouží pro inspiraci i učitelkám mateřských škol a I. stupně základních škol – a samozřejmě ... celý popis
Tištěné předplatné
Doručováno do poštovní schránky    
Elektronické předplatné
Doručováno do PC, tabletu, mobilu...            
Dárkový pozkaz
Země doručení:
Roční předplatné: 12 čísel
Naše cena:
408
Na stáncích:
588 Kč
Ušetříte:
31 %
Dvouleté předplatné: 24 čísel
Naše cena:
899
Na stáncích:
1 176 Kč
Ušetříte:
24 %
Balíček hraček v hodnotě 1 003 Kč

Balíček hraček v hodnotě 1 003 Kč

Osmisměrky Junior English - hra přivádí děti nenásilnou formu k angličtině, v pozdějším věku obo- hacuje slovní zásobu a trénuje psaní slovíček. Kniha Magický autobus - stačí zavřít oči a vyjíždíme! Duhový magický autobus zná jednu zapomenutou cestu, cestu do snů a pohádkových příběhů, které jsme zapomněli prožívat. Vodové barvy Kores Akuarellos Mini 12 barev - soupravy intenzivních a zářivých vodových barev s vysokou krycí schopností. Unikátní design – obal lze uchopit jako malířskou paletu a plocha víčka umožňuje míchání. Dodáváno včetně štětce. Pro maminky sada kosmetiky DM - lak na nehty, řasenka, rtěnka a voděodolná řasenka. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 1003 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 3. 1. 19.
Light Stax a kosmetika v hodnotě 1 037 Kč

Light Stax a kosmetika v hodnotě 1 037 Kč

Svítící stavebnice Light Stax - svítící kostky, které využívají LED technologii. Každá kostka se sama magicky rozsvítí, jakmile se připojí k základové desce. Světový hit! Pro maminky sada kosmetiky DM - lak na nehty, řasenka, rtěnka a voděodolná řasenka. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 1037 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 3. 1. 19.
Balíček hraček v hodnotě 932 Kč

Balíček hraček v hodnotě 932 Kč

Magnetické číslice - 60 ks číslic a 40 ks různých matematických operací. Připevni si magnetky na lednici, pračku, myčku nebo školní tabuli a uč se hrou. Statečná lvíčata - odvážná lvíčata Sofie a Viktor jsou hlavními hrdiny podmanivé moderní bajky situované do africké savany, která vypráví věčný příběh o moudrosti přírody a síle rodinného pouta, jež vítězí nad lidskou zvůlí a krutostí. O lakomém křečkovi - děti často slyší, že jsou špinavé jako prasátko, lakomé jako křeček nebo že spí tvrdě jako dudek. V naší řeči je spousta podobných rčení a přirovnání. Napadlo vás někdy, jak taková rčení vznikla? Možná to bylo tak jako v pohádkách, které si můžete přečíst v této knížce. Pastelky Kores - trojhranné tělo pro pevné uchopení. Krabička obsahuje pastelky s extra silnou tuhou, tužku, gumu a ořezávátko. Pro maminky sada kosmetiky DM - lak na nehty, řasenka, rtěnka a voděodolná řasenka. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 932 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 3. 1. 19.
Roční předplatné: 12 čísel
Naše cena:
468
Na stáncích:
588 Kč
Ušetříte:
20 %
Baby Born® v hodnotě 319 Kč

Baby Born® v hodnotě 319 Kč

Panenka z řady „Baby Born® for Babies“ je jako obrázek. Velká měkká textilní panenka. Děti potěší také chrastítko uvnitř panenky. Velikost panenky 27 cm. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 319 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 3. 1. 19.
Knihy a vodovky v hodnotě 244 Kč

Knihy a vodovky v hodnotě 244 Kč

O mužíčkovi - pohádka a Staré Město pražské, to zní kouzelně. Přečtěte si nejkrásnější pražskou pohádku o malém mužíčkovi, který si oblíbil porcelánovou panenku a chodíval za ní do malého krámku na Starém Městě. Kokrhací hodiny - byli jste někdy v Pohádsku? Pokud ne, pojďte tuto podivuhodnou zemi procestovat s opravdovým reportérem. Vtipná vyprávění, která podporují dětskou fantazii, se v některých příbězích i lehce parodicky dotýkají naší současnosti. Vodové barvy Kores Akuarellos Mini 12 barev - soupravy intenzivních a zářivých vodových barev s vysokou krycí schopností. Unikátní design – obal lze uchopit jako malířskou paletu a plocha víčka umožňuje míchání. Dodáváno včetně štětce. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 244 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 3. 1. 19.
Pohádky a vodovky v hodnotě 275 Kč

Pohádky a vodovky v hodnotě 275 Kč

Laskavé pohádky od starého dubu - opravdové přátelství a oddaná láska. Vítek je šťastný skřítek s velikým srdcem, který si užívá život plnými doušky a žasne nad jeho krásou. A co víc? Dovede vnímat laskavou moudrost starého dubu, který je jeho domovem. A protože na toho, kdo má veliké srdce, čeká i veliká láska, potká Vítek jednoho dne krásnou a něžnou Sněženku – vílu svého srdce. Vodové barvy Kores Akuarellos Mini 12 barev - soupravy intenzivních a zářivých vodových barev s vysokou krycí schopností. Unikátní design – obal lze uchopit jako malířskou paletu a plocha víčka umožňuje míchání. Dodáváno včetně štětce. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 275 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 3. 1. 19.
Pololetní předplatné: 6 čísel
Naše cena:
234
Na stáncích:
294 Kč
Ušetříte:
20 %
Roční předplatné: 12 čísel
min. odběr 10 ks (např. pro školy)
Naše cena:
348
Na stáncích:
588 Kč
Ušetříte:
41 %
Roční předplatné: 12 čísel
zasílání do Evropy
Naše cena:
1 573
Roční předplatné: 11 čísel
Naše cena:
319
Na stáncích:
539 Kč
Ušetříte:
41 %
Pololetní předplatné: 6 čísel
Naše cena:
180
Na stáncích:
294 Kč
Ušetříte:
39 %

Dárek k předplatnému

Dárková nabídka platí pouze pro nové předplatitele na území České republiky.
Dárek je zasílán přibližně do 6 týdnů od úhrady na adresu plátce předplatného.
V případě vyčerpání může být zaslán náhradní benefit. 

Zvýhodněné hromadné předplatné, např. pro školu

Roční předplatné v částce 348 Kč platí pouze pro objednávku minimálně 10 ks předplatného (kolektivní předplatné, např. pro školní třídu). Předplatné obsahuje jeden kus časopisu zdarma pro paní učitelku. Do poznámky objednávky nezapomeňte, prosím, napsat, kolik kusů předplatného si budete přát, min. počet je 10 ks. 

* číslo 7-8 vychází společně jako dvojčíslo, které má dvakrát více stran a dvojnásobnou cenu, jedná se tedy o dvě plnohodnotná čísla
Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není písemně zrušeno.
Zrušení lze provést přímo u vydavatele anebo na emailu objednavky@magaziny.cz

Co je to elektronické předplatné? Objednaný časopis můžete číst ve svém mobilu, tabletu anebo počítači, a to i offline. Součástí elektronickeho předplatného není tištěná podoba časopisu.

Časopis po zaplacení zůstává ve vaší elektronické knihovně a můžete si jej kdykoli znovu přečíst. 
Více informací naleznete v Často kladených dotazech.

Aplikace pro e-předplatné jsou dostupné pro tyto zařízení:
iPad/iPhone/iPod
Android
Mac a PC
Windows Phone (od verze 8)

O časopisu
Archiv vydání
Dárkový certifikát
Hodnocení
Kontaktujte redakci

O časopisu Dráček

Časopis Dráček je určen všem předškolákům a školáčkům, zároveň slouží pro inspiraci i učitelkám mateřských škol a I. stupně základních škol – a samozřejmě především také maminkám, které rády tráví se svými dětmi čas aktivně a smysluplně a vývoj jejich dětí jim není lhostejný. Dráček totiž podporuje analytické myšlení, rozvoj fantazie a logické uvažování našich nejmenších. Na vzniku časopisu se podílí rovněž dětská psycholožka, logopedka a učitelka mateřské školy i alternativní ZŠ. Dráček patří mezi časopisy pro děti předškolního a mladšího školního věku. Učitelé ho často využívají jako učební pomůcku a inspiraci pro tvoření s dětmi.

Darujete předplatné? Dárkový certifikát časopisu Dráček si můžete stáhnout zde.

Dráček přináší v každém čísle:

• úkolovky na procvičení ruky zábavnou formou
• logopedické básničky a doplňovačky, hrátky s logikou, kvízy atd.
• originální, efektní a jednoduché výtvarné nápady
• tvoření z běžně dostupných pomůcek v domácnosti
• nácviky písmenek pomocí obrázků
• modely a vystřihovánky, obrázkové křížovky, spojovačky
• materiály, které na sebe navzájem navazují (jedno téma rozpracované například v komiksu, obrázkové encyklopedii, pohádce, hlavolamech i v tvoření)

ukázka 1, ukázka 2, ukázka 3, ukázka 4, ukázka 5, ukázka 6, ukázka 7, ukázka 8, ukázka 9, ukázka 10, ukázka (mp3)Aktuální číslo: 5. 12. 2018
Příští číslo: 2. 1. 2019
Kategorie: Pro menší děti
Periodicita: měsíc
Vydavatelství: ECHO INZERT s.r.o.
Šéfredaktor: Soňa Palečková
E-mail: redakce@casopis-dracek.cz
Web: www.casopis-dracek.cz
Běžná cena: 49 Kč / vydání
Počet stran: 40
Prům. náklad: 30 000 kusů
Rok vzniku: 2013

Předplatné časopisu Dráček

Časopis Dráček je jedinečný časopis na českém trhu, který je určen nejen dětem v předškolním a školním věku, ale slouží také pro inspiraci učitelkám v mateřských školkách a učitelkám na prvním stupni základní školy. Vhodný je ale i pro maminky, které chtějí se svými dětmi trávit čas atraktivním a smysluplným způsobem a vývoj jejich dětí jim není lhostejný.

Na vzniku časopisu Dráček se mimo jiné podílí dětská psycholožka, logopedka a učitelky mateřské školy i alternativní ZŠ. Nápomocni jsou také známí ilustrátoři a spisovatelé, kteří se svou tvorbou zaměřují na děti. Pro všechny děti, maminky i učitelky mateřských školek je tedy tento časopis vhodný dárek k narozeninám či Vánocům.

V časopise Dráček se pravidelně objevují rubriky doplňovačky, krátké poučné pohádky, logopedické veršovánky, hrátky s logikou, luštění a hlavolamy přizpůsobené předškolním dětem a další. Časopis je tedy skutečně výborným učitelem. A výjimečný je hned z několika důvodů. Dráček se v ilustracích vyhýbá agresivitě, počítačovým hrám a některým animovaným filmům, navíc dává přednost reálným obrázkům. Dráček dále kombinuje encyklopedická fakta s pohádkami, podporuje dětskou fantazii, pomocí pohádek řeší závažné problémy a další.

Neváhejte a objednávejte předplatné časopisu Dráček ještě dnes a pomozte tak sobě i svým dětem.

Vytvořit nový dárkový certifikát

Náhled nevyplněného certifikátu
dárkový certifikát
(max. 3 slova)
(max. 3 slova)

Dárkový certifikát si musíte vytisknout - není zasílán Českou Poštou.

Hodnocení časopisu Dráček: 83%

Uživatelské komentáře

Nela Zvánovcová (anonym)
23. 12. 17
hodnocení jsou moc hubené
Jana (anonym)
23. 09. 14
hodnocení velmi kvalitní a moc hezký časopis! Naše dcera je ve druhé třídě, najde v něm hodně ponaučení, je psán krásnou srozumitelnou formou- jsem mile potěšena a moc děkuji za opravdu výborný časopis, který na českém trhu chyběl! Moc doporučuji ! Jana
Váš komentář

E-mail do redakce časopisu Dráček

Váš email bude doručen kompetentní osobě v dané redakci nebo vydavatelství. Samotné odeslání zprávy neznamená, že bude na váš dotaz odpovězeno a bude vyřešen. Tuto skutečnost Magaziny.cz nejsou schopné ovlivnit.

Pro odeslání zprávy je třeba být zaregistrován. Registraci můžete jednoduše provést po vyplnění zprávy a kliknutí na tlačítko "odeslat". Na případnou odpověď na váš dotaz budete upozorněn emailem.


Předplatné, co by vás mohlo zajímat
12 čísel: 248 Kč 336 Kč 26% ušetříte
4 čísel: 156 Kč 180 Kč 13% ušetříte
12 čísel: 252 Kč 420 Kč 40% ušetříte
12 čísel: 396 Kč 432 Kč 8% ušetříte
Přehled časopisů
Hledáte dárek?